הגלגל 9 א.ת. רחובות 76380
לפרטים חייגו 8500 *
 1. ראשי
 2. אודותינו

אודותינו

עבורנו, הדרך חשובה לא פחות מהיעד.

אנו ב"נתיבים" מקפידים להעניק ללקוחותינו פתרונות היסעים מדויקים, עם הרכבים החדישים והמתקדמים בעולם, במחירים משתלמים ועם חיוך : )

את "נתיבים" הקמנו לפני קרוב ל-30 שנה, מתוך שאיפה להעניק שירותי תחבורה בסטנדרטים גבוהים, בשירות מוקפד ובבטיחות חסרת פשרות.


"נתיבים" של היום הינה חברה ותיקה, אמינה ובעלת מוניטין מוצק, הפועלת מתוקף רישיונות משרד התחבורה ותחת פיקוחו של קצין בטיחות תעבורה.

לאורך השנים צברנו בסיס לקוחות נאמן הכולל מפעלים, חברות ייצור והייטק, מוסדות ממשלתיים, מוסדות חינוך, מוסדות בריאות, בתי אבות ומרכזי יום לקשיש, מועצות ועיריות ומוסדות חינוך ועוד.

חברת הסעות נתיבים

מדוע אנחנו?

 • שירות מוקפד לאורך הדרך כולה עבורנו, מילה היא מילה
  החל מרגע קבלת ההזמנה, ועד להגעתכם הבטוחה ליעד – תמיד נעמוד לרשותכם בזמני תגובה מהירים, במתן מידע מקיף ובשירות אדיב. 
  בנוסף, אצלנו הנהג אינו רק האדם שדואג להביא אתכם ליעד, אלא גם מחויב לכך שהדרך תהיה נעימה, נינוחה ובטוחה.
 • פתרונות מדויקים לכל צורך
  לחברה מגוון רחב של רכבים נקיים ומטופחים, המתאימים לכל צורך ומטרה. לחברה צי אוטובוסים מפוארים ורבי מקומות, מיניבוסים עד 20 מקומות ורכבים פרטיים, אותם אנו דואגים להחליף ולחדש מדי מספר שנים.
 • הקפדה על בטיחות
  על מנת להבטיח כי הרכבים שלנו עומדים במבחני הבטיחות, יישמנו כלים וטכנולוגיות המבקרות את הרכבים, כמו גם את התנהלות הנהגים.
  כתוצאה, אנו יכולים להבטיח כי כל רכב המגיע לאסוף אתכם, נבדק ונמצא כשיר לנסיעה הן בהיבטי המערכות המכניות, הגלגלים ואביזרי הבטיחות השונים.  בשנת 2015, הוסמכה חברת נתיבים ע"י חברת IQC, המכון לבקרה ואיכות,

  לתקן לניהול איכות ISO- 9001

  ולתקן לניהול הבטיחות ואיכות בתחבורה ISO- 9301 .
צור קשר

8500 *
אנא מלא פרטים ונחזור בהקדם


logo בניית אתרים