הגלגל 9 א.ת. רחובות 76380
לפרטים חייגו 8500 *

אילו סוגי הסעות נעשים דרך חברת הסעות

ישנם מגוון רב של שירותים הניתנים דרך חברת הסעות:

הסעת אוטובוסים – שירות זה מתאים עבור הסעה של קבוצות טיולים של חברות באופן חד פעמי, ישנו גם שירות של הסעות אוטובוסים על בסיס יומי כאוטובוס איסוף יומיומי.

הסעות לילדים – המון בתי ספר וגנים היום מודעים לצורך של הורים להעניק לידהם הסעה בטוחה עד לגן או לבית הספר, חשוב שזו תהיה חברת הסעות שמודעת לנושא הבטיחות בצורה בלתי מתפשרת.

הסעות לעובדים - שירות של הסעות אוטובוסים על בסיס יומי כאוטובוס או מיניבוס לאיסוף יומיומי של העובדים תוך מתן דגש על בטיחות והקפדה על זמנים נכונים שכן הנוסעים צריכים להגיע לעבודה בזמן ובבטחה.

הסעות לטיולים – כל חברת הסעות תסיע בכיף כל קבוצה מכל גיל שהוא לטיולים ברחבי הארץ, שירות כזה שניתן על ידי חברת הסעות חייב להיות מסודר ומתוזמן על מנת שיהיה דיוק בזמנים כדי להספיק את כל יעדי יום הטיול.

הסעות לשדה התעופה – אין כמו חברת הסעות כשרוצים לטוס, זה הרבה יותר קל ומשתלם מלהשאיר את רכבי המטיילים בחניות שבשדה התעופה, אינו מצריך חיפוש חנייה ומקל מאוד שמדובר בטיול ארוך בו לא תמיד כל המזוודות נכנסות לרכב.

חברת הסעות שמתואמת עם משרדי הסעות – משרדי נסיעות בוחנים בקפידה את חברת ההסעות איתה יעבדו וזאת כדי שהלקוחות יהיו מרוצים תמיד.

הסעות לאילת – מי מאיתנו לא נהג לאילת והתחרט על כך, הניסעה לאילת היא מהארוכות שיש בארצנו לכן תמיד עדיך להיעזר בשירות של חברת הסעות.

הסעות לים המלח – גם נסיעה אל ים המלח אינה נסיעה קצרה ולכם עדיף לפנות לשיות של חברת הסעות , בדרך תוכלו אפילו לנמנם בכיף ולצפות בנוף המדברי.

מיניבוס- כשלא צריך אוטובוס גדול כל חברת הסעות תשמח להציע לך מיניבוס קטן ונוח שמותאם לכמות האנשים שצריכם הסעה, מיניבוס גם משתלם יותר.

הסעות לאירועים – שירות כזה ניתן על ידי חברת הסעות שתדאג עבורך לאסוף את האורחים באירוע שלך , להביאם בזמן ובביטחה לאירוע ולא פחות חשוב תדע להחזיר אותם בבטחה בייחוד אם כמה מהם שתו קצת באירוע שלך.

צור קשר

8500 *
אנא מלא פרטים ונחזור בהקדם


2all בניית אתרים